خانه اخبار

LED در بازار صفحه نمایش همچنان به رقابت قیمت

گواهی
کیفیت خوب نمایشگر LED رنگی در فضای باز برای فروش
کیفیت خوب نمایشگر LED رنگی در فضای باز برای فروش
نظرات مشتریان
LM با بسته بندی و سفارش بسیار خوشحال است. این کار انجام شد و در زمان آماده بود. سفارش دریافت شده به عنوان انتظار می رود. دوباره با پنی و انهیر دوباره کار کنید آنها به تمام سوالات من پاسخ دادند. صفحه نمایش P3 کاملا خیره کننده است. آنها دقیقا همانطور که از من پرسیدند. من بسیار خوشحالم و آنها با استفاده از TeamViewer به آنها کمک کردند. ممنون دوباره Anheer

—— پیتر ب

خدمات کالای اساسی قابل حمل و خدمات Somos una empresa de alquiler y venderemos más paneles a person de Melton.

—— کارلز

P10 در سال 2016 به طور کامل از آلومینیوم آلومینیوم استفاده می شود و در سال 2016 میلادی به بازار عرضه خواهد شد. نحن سعداء جدا وأيضا عملائنا.

—— Alfrode

کمپرسورهای هواپیما را به مدت چندین ساعت در اختیار شما قرار می دهد و از امکانات بالایی برخوردار است. 24 ساعته، 7 دیسک، دوشاخه ی مجزا، Liao

—— علی

Felice di costruire و همکارانش به مدت چندین ماه متولد می شوند، sono professionisti و responsabili، abbiamo fiducia in loro.

—— رفاه

سمت رهبری اثر P16 صفحه نمایش دو تا کامل، من به کارخانه ملتون آمده و آنها را ببینید تنظیم صفحه نمایش منجر شده است، آنها به من کمک تنظیم و به من یاد می دهد.

—— تل

خوشحالم به همکاری با ملتون أبت دوباره، آنها بیمار برای پاسخ به هر کیفیت question.High، بهترین خدمات هستند.

—— ریکاردو

ما در حال ساخت صفحه نمایش اتوبوس با ماژول های LED خود را، و تا کنون هیچ مشکلی وجود دارد.

—— سرگو

ما یک P10 SMD اجاره 3528 چراغ صفحه نمایش برای پروژه تئاتر ملی ما، این صفحه نمایش خوبی در حال اجرا، هیچ چراغ کور، ویدیو خیلی روشن است.

—— آری

옥외 광고 رهبری 디스플레이 화면 은 우리 나라 에서 인기 가 높습니다. P10، P8 DIP 는 앞으로 큰 박수 를 보게 될 것 입니다. 신뢰 MELTON 은 혜택 을 공유 할 것 입니다.

—— لی هانس

کار با چنین تیم حرفه ای بسیار راحت است. کیفیت بالا و خدمات خوب همواره به همان اندازه انجام می شود. من به روابط طولانی مدت خوشحالم

—— جون MERODA

Yüksek Kaliteli، Yasam Süresi Hizmeti Zaman MELTON OPTO'yu takip eder Herhangi bir sorun zamanında çözülür.

—— Axcun

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

LED در بازار صفحه نمایش همچنان به رقابت قیمت

LED در بازار صفحه نمایش همچنان به رقابت قیمت

در حال حاضر ، قیمت نمایشگر LED در بازار کاهش یافته است ، قیمت خرده فروشی محصولات نمایشگر LED در بازار هنوز از رسیدن به یک موقعیت معقول فاصله دارد ، بازار هنوز در جنگ قیمت است و کارآفرینان برای رسیدن به بالاتر سود این بررسی نشان می دهد که محصولات ارزان قیمت اغلب در بازار صفحه نمایش LED چین ظاهر می شود که کاهش هزینه محصول LED را اثبات کرد.
از آنجا که صفحه نمایش LED مسدود شده است و قیمت آن زیاد است ، بسیاری از شرکتهای نمایشگر LED باید کاملاً آماده شوند ، اما منتشر نشده است و باعث می شود بازار به این وضعیت برسد. سال 2012 بهترین زمان برای ورود به بازار نمایشگر LED است ، 4 دلیل دارد:
1. محصولات صفحه نمایش LED از نظر فن آوری کاملاً بالغ هستند ، حتی منبع نور منجر به بسیاری از عوامل برای روشنایی عمومی نمی شود ، اما با پردازش نوری دوم این موارد بهتر می شوند.
2. فن آوری صفحه نمایش LED در حال افزایش و راه اندازی محصولات جدید LED است.
3. دولت چین مجموعه ای از اقدامات و یارانه های کلان اقتصادی را معرفی کرد که باعث می شود شرکت های LED از شرایط مطلوب برای غلبه بر بازار نمایشگر LED برخوردار باشند.
4. آگاهی در بازار صفحه نمایش LED بسیار افزایش یافته است ، که باعث تحریک بازار آزاد سازی بیشتر خواهد شد.
دلایل فوق ثابت کرده است که بهترین دوره نمایشگر LED در بازار است. دلیل بازار هنوز هم در رقابت قیمت است و قیمت خرده فروشی بازار محصولات صفحه نمایش LED هنوز هم زیاد است این است که بازار باز نیست ، در نتیجه هزینه های تولید ، هزینه های تحقیق و توسعه ، هزینه های بازاریابی خیلی زیاد است. قیمت بالا مانع از گسترش بازارها و در نتیجه شکل گیری چرخه شده است. رقابت قیمت در بازار نمایشگر LED باید در اسرع وقت برطرف شود ، در غیر این صورت بازارها هرج و مرج خواهند بود ، باعث می شود صفحه نمایش LED نتواند همچنان در بازار توسعه پیدا کند و از این رو مانع توسعه آینده نمایشگر LED می شود .

میخانه زمان : 2020-05-11 10:41:08 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Melton optoelectronics co., LTD

تماس با شخص: Mr. Anheer Melton

تلفن: 18680320324

فکس: 86-755-23113850

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)