خانه اخبار

آموزش چگونگی قضاوت در مورد اینکه آیا صفحه نمایش شفاف LED خوب است یا بد است

گواهی
چین Melton optoelectronics co., LTD گواهینامه ها
چین Melton optoelectronics co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
LM با بسته بندی و سفارش بسیار خوشحال است. این کار انجام شد و در زمان آماده بود. سفارش دریافت شده به عنوان انتظار می رود. دوباره با پنی و انهیر دوباره کار کنید آنها به تمام سوالات من پاسخ دادند. صفحه نمایش P3 کاملا خیره کننده است. آنها دقیقا همانطور که از من پرسیدند. من بسیار خوشحالم و آنها با استفاده از TeamViewer به آنها کمک کردند. ممنون دوباره Anheer

—— پیتر ب

خدمات کالای اساسی قابل حمل و خدمات Somos una empresa de alquiler y venderemos más paneles a person de Melton.

—— کارلز

P10 در سال 2016 به طور کامل از آلومینیوم آلومینیوم استفاده می شود و در سال 2016 میلادی به بازار عرضه خواهد شد. نحن سعداء جدا وأيضا عملائنا.

—— Alfrode

کمپرسورهای هواپیما را به مدت چندین ساعت در اختیار شما قرار می دهد و از امکانات بالایی برخوردار است. 24 ساعته، 7 دیسک، دوشاخه ی مجزا، Liao

—— علی

Felice di costruire و همکارانش به مدت چندین ماه متولد می شوند، sono professionisti و responsabili، abbiamo fiducia in loro.

—— رفاه

سمت رهبری اثر P16 صفحه نمایش دو تا کامل، من به کارخانه ملتون آمده و آنها را ببینید تنظیم صفحه نمایش منجر شده است، آنها به من کمک تنظیم و به من یاد می دهد.

—— تل

خوشحالم به همکاری با ملتون أبت دوباره، آنها بیمار برای پاسخ به هر کیفیت question.High، بهترین خدمات هستند.

—— ریکاردو

ما در حال ساخت صفحه نمایش اتوبوس با ماژول های LED خود را، و تا کنون هیچ مشکلی وجود دارد.

—— سرگو

ما یک P10 SMD اجاره 3528 چراغ صفحه نمایش برای پروژه تئاتر ملی ما، این صفحه نمایش خوبی در حال اجرا، هیچ چراغ کور، ویدیو خیلی روشن است.

—— آری

옥외 광고 رهبری 디스플레이 화면 은 우리 나라 에서 인기 가 높습니다. P10، P8 DIP 는 앞으로 큰 박수 를 보게 될 것 입니다. 신뢰 MELTON 은 혜택 을 공유 할 것 입니다.

—— لی هانس

کار با چنین تیم حرفه ای بسیار راحت است. کیفیت بالا و خدمات خوب همواره به همان اندازه انجام می شود. من به روابط طولانی مدت خوشحالم

—— جون MERODA

Yüksek Kaliteli، Yasam Süresi Hizmeti Zaman MELTON OPTO'yu takip eder Herhangi bir sorun zamanında çözülür.

—— Axcun

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
آموزش چگونگی قضاوت در مورد اینکه آیا صفحه نمایش شفاف LED خوب است یا بد است
آخرین اخبار شرکت آموزش چگونگی قضاوت در مورد اینکه آیا صفحه نمایش شفاف LED خوب است یا بد است

صفحه نمایش شفاف LED به طور کامل فروخته شده است، تولیدکنندگان صفحه نمایش شفاف LED نیز از چندین تا به حال در همه جا بوده اند، چطور می توان گفت که صفحه نمایش شفاف LED خوب یا بد است؟ بعضی از مردم می گویند که از طریق ظاهر می تواند کیفیت کیف را قضاوت کند، آیا این واقعا؟ پانل های LED شفاف تولید شده توسط بسیاری از تولید کنندگان مشابه هستند، حتی اگر ظاهر متفاوت است، اصل ساخت همان است، تخته مدار، دانه های لامپ، سیم و غیره. اگر از طلای واقعی ما برای دیدن یک صفحه نمایش خوب شفاف استفاده کنید، Xiaobian در اینجا یک معرفی مختصر است:

1، مقایسه روشنایی، صفحه اکریلیک نزدیک به همان تعداد ماژول ها و سپس به آرامی فاصله کوچک را افزایش می دهد، در اینجا برای دیدن اینکه آیا روشنایی لامپ می تواند نیازهای خود را برآورده کند. البته، قرار دادن ماژول به طور مستقیم در کلمه مستقیم تر است. هر چه روشنایی بالاتر باشد، ضروری تر از لامپ های لامپ است. چن نیز نسبتا بالا است. محیط داخلی خالص می تواند از روشنایی کم استفاده کند، اما اگر یک صفحه نمایش شیشه ای شفاف یا صفحه نمایش دیوار شیشه ای LED باشد، لازم است که یک صفحه نمایش شفاف LED روشن باشد.

2. هنگام تماشای روشنایی، توجه داشته باشید که آیا نور لامپ یکنواخت است یا نه. هنگام مشاهده نور سفید، توجه داشته باشید که آیا تفاوت رنگی وجود دارد (این بسیار مهم است). اگر آن را با یک قطعه کاغذ نازک پوشانید، ممکن است آن را مشاهده نکنید. بنابراین از ضخامت مشخصی از اکریلیک استفاده کنید. آیا تفاوت رنگی مهم ترین بخش برای تشخیص کیفیت است و همچنین یکی از دلایل اصلی منجر به تفاوت قیمت صفحه نمایش شفاف LED است.

3، شناسایی سیم سیم های با کیفیت بالا، از طریق صدور گواهینامه UL، این تولید کنندگان از طریق صفحه نمایش شفاف LED غیر قابل اعتماد هستند، بنابراین مستقیم ترین راه باز کردن پوست است و تعداد هسته در داخل شمارش! از 15، 17، 19 یا حتی 20، 30 هسته استفاده کنید. ماژول خط نباید بدتر از ماژولهای 14 و 11 هسته باشد و بالعکس.

4، دمای لامپ. پس از روشن شدن برای یک دوره زمانی، لامپ های لامپ LED را با دست لمس کنید. دمای بسیار زیاد است و حتی دست گرم با دمای کم پایدار نیست.

5، کیفیت اتصال لحیم. اتصالات لحیم کاری کامل است و فرآیند لحیم کاری خوب است. روشنایی بالا ثابت می کند که لحیم خوب است. یکی از موارد جدی اتصال جوش است که مستعد تماس با شکست و مشکلات نگهداری بعدی است.

6، نور LED روش شفاف: در حال حاضر، صفحه نمایش شفاف LED دارای دو روش تولید، یکی از نور مثبت است، یکی از نور سمت است. اگر چه نوردهی جانبی نسبتا بالا است، اما تکنولوژی بسته بندی لامپ های مارپیچ هنوز توسط بازار مورد آزمایش قرار گرفته است و لامپ های روشن کننده روشنایی لامپ های لامپ از صفحه نمایش سنتی است. پس از بازرسی بازار، کیفیت بسیار پایدار است.

7. ضخامت هیئت مدیره PCB. اگر هیئت مدیره PCB که نور را تسخیر می کند ضخیم تر باشد، بر شفافیت صفحه نمایش شفاف LED تأثیر می گذارد.

میخانه زمان : 2019-12-15 11:40:54 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Melton optoelectronics co., LTD

تماس با شخص: Mr. Anheer Melton

تلفن: +86 18680320324

فکس: 86-755-23113850

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)