خانه اخبار

چگونه می توانیم از صفحه نمایش منجر شده خوب است یا بد؟

گواهی
چین Melton optoelectronics co., LTD گواهینامه ها
چین Melton optoelectronics co., LTD گواهینامه ها
نظرات مشتریان
LM با بسته بندی و سفارش بسیار خوشحال است. این کار انجام شد و در زمان آماده بود. سفارش دریافت شده به عنوان انتظار می رود. دوباره با پنی و انهیر دوباره کار کنید آنها به تمام سوالات من پاسخ دادند. صفحه نمایش P3 کاملا خیره کننده است. آنها دقیقا همانطور که از من پرسیدند. من بسیار خوشحالم و آنها با استفاده از TeamViewer به آنها کمک کردند. ممنون دوباره Anheer

—— پیتر ب

خدمات کالای اساسی قابل حمل و خدمات Somos una empresa de alquiler y venderemos más paneles a person de Melton.

—— کارلز

P10 در سال 2016 به طور کامل از آلومینیوم آلومینیوم استفاده می شود و در سال 2016 میلادی به بازار عرضه خواهد شد. نحن سعداء جدا وأيضا عملائنا.

—— Alfrode

کمپرسورهای هواپیما را به مدت چندین ساعت در اختیار شما قرار می دهد و از امکانات بالایی برخوردار است. 24 ساعته، 7 دیسک، دوشاخه ی مجزا، Liao

—— علی

Felice di costruire و همکارانش به مدت چندین ماه متولد می شوند، sono professionisti و responsabili، abbiamo fiducia in loro.

—— رفاه

سمت رهبری اثر P16 صفحه نمایش دو تا کامل، من به کارخانه ملتون آمده و آنها را ببینید تنظیم صفحه نمایش منجر شده است، آنها به من کمک تنظیم و به من یاد می دهد.

—— تل

خوشحالم به همکاری با ملتون أبت دوباره، آنها بیمار برای پاسخ به هر کیفیت question.High، بهترین خدمات هستند.

—— ریکاردو

ما در حال ساخت صفحه نمایش اتوبوس با ماژول های LED خود را، و تا کنون هیچ مشکلی وجود دارد.

—— سرگو

ما یک P10 SMD اجاره 3528 چراغ صفحه نمایش برای پروژه تئاتر ملی ما، این صفحه نمایش خوبی در حال اجرا، هیچ چراغ کور، ویدیو خیلی روشن است.

—— آری

옥외 광고 رهبری 디스플레이 화면 은 우리 나라 에서 인기 가 높습니다. P10، P8 DIP 는 앞으로 큰 박수 를 보게 될 것 입니다. 신뢰 MELTON 은 혜택 을 공유 할 것 입니다.

—— لی هانس

کار با چنین تیم حرفه ای بسیار راحت است. کیفیت بالا و خدمات خوب همواره به همان اندازه انجام می شود. من به روابط طولانی مدت خوشحالم

—— جون MERODA

Yüksek Kaliteli، Yasam Süresi Hizmeti Zaman MELTON OPTO'yu takip eder Herhangi bir sorun zamanında çözülür.

—— Axcun

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
چگونه می توانیم از صفحه نمایش منجر شده خوب است یا بد؟
آخرین اخبار شرکت چگونه می توانیم از صفحه نمایش منجر شده خوب است یا بد؟

چگونه می توانیم از صفحه نمایش منجر شده خوب است یا بد؟
صفحه نمایش تمام رنگی خوب است یا بد را می توان از جنبه های زیر امضا:
1 صافی
نمایش صافی سطح در ± 1mm ​​تا اطمینان حاصل شود که تصویر نمایش داده شده تحریف شده نیست، به صورت محلی مطرح شده و یا احتمالا علت زاویه دید از صفحه نمایش را به بن بست. کیفیت صافی به طور عمده توسط فرایند تولید تعیین می شود.
2 روشنایی و زاویه دید
داخل سالن روشنایی پر رنگ بالا نمایش 800cd / m2 است، در فضای باز کامل روشنایی رنگ 1500cd / m2 و به منظور اطمینان از عمل طبیعی از صفحه نمایش به دلیل روشنایی بسیار کم باشد، در غیر این صورت آن را نمی خواهد تصویر نمایش داده شده را مشاهده کنید. اندازه روشنایی LED قالب تصمیم خوب یا بد است.
نمایش تعداد مخاطبان به طور مستقیم اندازه زاویه دید، و در نتیجه بزرگتر بهتر تعیین می کند. اندازه زاویه دید است که عمدتا توسط بسته قالب تعیین می شود.
3 نتایج WB
اثر تعادل رنگ سفید یکی از شاخص های مهم در صفحه نمایش است. علم رنگ، زمانی که نسبت سه رنگ اصلی قرمز، سبز و آبی برای 1: 4.6: 0.16 ساعت به نظر می رسد رنگ سفید خالص، اگر سهم واقعی هر گونه انحراف رخ می دهد تعصب تعادل رنگ سفید، به طور کلی با توجه به پرداخت که آیا سفید مایل به آبی ، پدیده سبز مایل به زرد. تعادل رنگ سفید خوب یا بد به طور عمده توسط سیستم کنترل از هسته لوله ها تعیین می شود همچنین تاثیر بر کاهش رنگ داشته باشد.
کاهش 4 رنگ
کاهش رنگ رنگ شما می خواهید برای نمایش در کاهش رنگ است، هر دو صفحه نمایش نشان می دهد با رنگ منبع بسیار سازگار است، بنابراین به عنوان برای اطمینان از واقع گرایی از تصویر.
آیا پدیده نقطه مرده موزاییک
موزاییک به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش همیشه روشن و یا جعبه سیاه، هر دو ماژول نکروز، عمدتا به دلیل صفحه نمایش با کیفیت اتصال، اما خاموش.
نقطه مرده است به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش روشن است یا به طور معمول سیاه و سفید تک نقطه، تعداد نقطه مرده عمدتا توسط خوب و بد از هسته لوله تعیین می شود.
(6) آیا بلوک های رنگ
بلوک های رنگ تفاوت واضح تر رنگ بین ماژول های مجاور، واحد ماژول انتقال رنگ، پدیده رنگ ناشی از سیستم کنترل ضعیف، سطح خاکستری است بالا نیست، اسکن فرکانس پایین ایجاد می شود.
میخانه زمان : 2013-06-17 10:39:51 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Melton optoelectronics co., LTD

تماس با شخص: Mr. Anheer Melton

تلفن: +86 18680320324

فکس: 86-755-23113850

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)